Kuchynské štúdio Prestige              kuchynske_studio            

 

Zameranie , cenová ponuka a 3D-vizualizácia aj u Vás  .

 

.

< Späť

Kuchyne V.

 • Kuchyňa Anton Lux Bordó
  Kuchyňa Anton Lux Bordó . Cena : 409 €. Farebné prevedenie dvierok vysokýlesk.V cene kuchyne je aj pracovná doska o dĺžke 181 cm.Horné výklopné skrinky s plynovými piestmi.Ku kuchyni Anton je možné doobjednať aj sektorové prvky.
 • Kuchyňa Anton
  Kuchyňa Anton . Cena :255 €. V cene kuchyne je aj pracovná doska o dĺžke 181 cm. Horné výklopné skrinky s plynovými piestmi. Ku kuchyni je možné doobjednať sektorové skrinky.
 • Kuchyňa Bode
  Kuchyňa Bode. Cena : 219 € . Pracovná doska dĺžka-151cm. Prevedenie: Dub Sonoma a Jeľša.
 • Kuchyňa Country
  Kuchyňa Country. Cena : 323 €. Moderná kuchynská zostava. Vyšší štandart. ABS Hrany,zásuvky so systémom silent. Závesy na dvierkach so spomaľovačom zatvárania. Prevedenie : Dub biely,Dub sonoma , Country Grey.
 • Kuchyňa Eliza
  Kuchyňa Eliza. Cena : 221 €. Pracovná doska 181 cm vkuse . Dajú sa objednať aj sektorové prvky. Prevedenie : Dub sonoma,jeľša,buk.
 • Kuchyňa Hate
  Kuchyňa Hate . Cena : 243 €. Prevednie Dub Sonoma.
 • Kuchyňa Rea Alfa Up
  Zostava wenge REA ALFA UP č.1 Moderná zostava do veľkej i malej kuchyne v prevedení REA wenge Kuchynská zostava REA ALFA UP č.1 má ideálne proporcie do menších priestorov, ale stále dostatok úložného priestoru. Spodné skrinky môžu byť na nožičkách alebo sokloch. Úchytky na skrinkách sú kovové. Skrinky kuchynskej zostavy sú vyrobené z kvalitnej laminovanej drevotrieskovej dosky. Kuchynskú linku vyrábame vo všetkých REA dezénoch: biela, dub bardolíno, wenge, buk, navarra, orech rockpile a dub canyon. V cene zostavy je 80+40 cm pracovnej dosky striebornej farby. Možnosť doobjednať univerzálny drez. Rozmery kuchynskej zostavy REA ALFA UP č.1 sú - spodný rozmer: 200 cm, horný rozmer s digestorovou skrinkou: 250 cm, výška horných skriniek: 57 cm, hĺbka spodných skriniek: 47 cm, hĺbka závesných skriniek: 30 cm. Výška spodných skriniek aj s nožičkami je 81,6 cm. ABS hrany dvierok skriniek majú 2 mm, korpusy skriniek majú ABS 0,5 mm. Kuchynská linka je dodávaná v demonte bez spotrebičov a dekorácií. Kuchynská zostava je kvalitný slovenský nábytok. Kuchynská zostava je sektorová a vlastný sektor si môžete nakombinovať u nás v predajni alebo na stránke výrobcu na : http://www.rea-nabytok.sk/kuchynsky-nabytok/rea-alfa/ .
 • Kuchyňa Scasi
  Kuchyňa Scasi. Cena : 305 € . Moderná kuchynská zostava . Korpus Dub Sonoma. Horné výklopné skrinky - kombinácia sklo matné + čierny matný antracit. Predné dvierka kombinácia Dub Sonoma + čierny matný antracit. Spodný sokel-čierny matný antracit.
 • Kuchyne Meuble Slovenský nábytok
 • Kuchyňa Rea Alfa