Kuchynské štúdio Prestige              kuchynske_studio            

 

Zameranie , cenová ponuka a 3D-vizualizácia aj u Vás  .

 

.

< Späť

Kuchynské štúdio

 • Kuchynské štúdio Prestige
  Vážení návštevníci ! V tejto sekcii našej webovej prezentácie si dovoľujeme predstaviť Vám naše kuchynské štúdio . Kuchynské linky vyrábame od roku 1998 . Za túto dlhú dobu výroby kuchýň sme vychytali veľa múch a nedostatkov , ktoré sa vyskytovali v počiatočných štádiách , prameniacich z prechodu výroby nábytku z veľkých národných podnikov a výrobných družstiev na súkromné firmy a tiež novými požiadavkami na kuchynský nábytok vyplívajúci z technologického a dizajnérskeho pokroku , ktorý sa ku nám pretláčal spoza opony . Kuchyne neustále zdokonaľujeme a vyvíjame tak , aby vyhovovali ergonomickým požiadavkám modernej doby , ktoré by mala každá dobre navrhnutá kuchyňa mať , nato , aby sa každodenná práca gazdinky v nej stala zážitkom a zábavou . Na nosnú konštrukciu našich kuchýň používame výhradne kvalitné materiály , DTD-L o hrúbke 18 mm . Použitie takejto hrubej DTD nemá za účely len zlepšenie mechanických vlastností , hlavne pevnosti , ale aj z estetického hľadiska je vidieť rozdiel medzi tenšími materiálmi a nami používanými 18 milimetrovými . Veľmi dôležitá vec , ktorú štandartne – bez príplatku obsahujú naše kuchyne , je , že na hrany používame kvalitnú ABS pásku o hrúbke 2 mm . Hrana nábytku olepená takouto ABS páskou , má neporovnateľne dlhšiu životnosť ako klasická papierová páska . Pri použití ABS hrany nedochádza k odlepovaniu a lámaniu hrany v dôsledku používania , ako je tomu pri použití papierových pások , čo bežne vidno hlavne na skôr vyrobenom nábytku . Použitie takejto hrany hneď vidieť aj z vizuálneho hladiska , kedy je hneď vidno , že nábytok olepený takouto ABS hranou je úžitkovo aj esteticky na vyššej úrovni . Samozrejmosťou pri našich kuchyniach je použitie výklopných teleskopov na horných vyklapácích dvierkach a tiež použitie tlmičov , napomáhajúcich tlmenému zatváraniu dvierok . Vyššie spomenuté štandartné použitie prvkov ako teleskopy na otváranie dvierok , tlmiče pre zatváranie dvierok , ale najmä použitie 18 mm DTD na konštrukciu korpusu skriniek a použitie 2 mm ABS hrany dáva našim kuchyniam šmrnc výnimočnosti a to bez toho , žeby sa to odzrkadlilo na cene . Naše kuchyne olepené ABS hranami o hrúbke 2mm , predávame za cenu štandartných kuchýň olepených papierovými páskami . Samozrejmosťou je , že skrinky sú zmontované , nemusíte sa trápiť s montážnymi návodmi a rátaním skrutiek do korpusov a pribíjaním klincov do zadných chrbátov .
 • Kuchyňa Bologna
  Cena : 1524 € . Rozmery : 250 cm x 240 x 90 cm . Veľmi kvalitné prevedenie . Lamino hrúbka 18 mm , Hrany 2 mm ABS, tlmiče dorazov na dvierkach , kvalitné guľové výsuvy na zásuvkách s dorazom a tlmením. Prevedenie : Zebrano lesk alebo Veľký výber podľa vzorkovníka . Sektorová kuchyňa .
 • Kuchyňa Florencia
  Cena : 899 € . Rozmery : 230 cm . Výška horných skriniek 72 cm . Veľmi kvalitné prevedenie . Lamino hrúbka 18 mm , Hrany 2 mm ABS, tlmiče dorazov na dvierkach , kvalitné guľové výsuvy na zásuvkách s dorazom a tlmením. Prevedenie : Zebrano lesk alebo Veľký výber podľa vzorkovníka . Sektorová kuchyňa .
 • Kuchyňa Venezia
  Cena : 1789 € .Rozmery : 300 cm x 175 cm . Výška horných skriniek 2 x 40 cm . Sektorová kuchyňa. Prevednie Slivka - biely lesk , alebo podľa vzorkovníka .Tlmiče dorazov na dvierkach , samozatváracie výsuvy na zásuvkách s tlmením , Lamino 18 mm , ABS Hrana 2 mm .
 • Kuchyňa Vicenza
  Cena : Rozmery : 280 cm x 230 cm , výška 228 cm .cmSektorová kuchyňa. Prevednie Slivka - biely lesk , alebo podľa vzorkovníka .Tlmiče dorazov na dvierkach , samozatváracie výsuvy na zásuvkách s tlmením , Lamino 18 mm , ABS Hrana 2 mm .